Velké poděkování všem, kteří pomáhali a stále ještě pomáhají s odstraněním škod po velké vodě.

Během tohoto víkendu potrápily mnohé z nás kroupy, polámané větve, ale bohužel hlavně velká voda, zaplavené domy, sklepy, zahrádky. Velké problémy měli například občané ve Lhotě u Přelouče. Voda se valila a valila, nakonec se uzavřela na čas i hlavní silnice. Ještě stále se odstraňují škody i ve Škudlech, Technické služby pomáhají v Tupesích. Velké poděkování patří nejen přeloučským dobrovolným hasičům v čele s Martinem Macháčkem, ale všem hasičům i dobrovolníkům, kteří pomáhali nebo ještě stále pomáhají velkou vodu odstranit. Děkujeme i VAKu a panu Havrdovi, ve Lhotě svou pohotovostí a pomocí velký dík patří Šárce Junasové a dalším. Všem, ke kterým se voda dostala přejeme hlavně hodně sil. Město Přelouč.

Vytvořeno: 15. 6. 2020
Poslední aktualizace: 15. 6. 2020 09:54