Obsah

Odbor stavební

Osoby

JménoFunkceTelefon
Novotný Lubomírvedoucí odboru466094141
603 184 575
Horáková Ivanaúzemní a stavební řízení466094144
739 601 106
Zelený Jaroslavúzemní a stavební řízení466094143
739 601 105
Chroustová Petraúzemní a stavební řízení466 094 142
603 115 228
Dobruský Jiří, Mgr.doprava - silniční hospodářství466094149
736 607 107
Jura Jiří, Ing.doprava - silniční hospodářství466094150
736 607 107
Kysilka Jan, Ing.doprava - silniční hospodářství466 094 145
Minařík Luboš, Ing. vodoprávní úřad466094148
736 607 106
Beneš Petr, Mgr.vodoprávní úřad466094147
736 607 106
Studnička Stanislav, Ing.územní plánování466 094 153

Podřízené organizační složky

Správní obvody Městského úřadu Přelouč obecního úřadu obce s rozšířenou působností a obecného stavebního úřadu

A

Místní příslušnost

 

 

silničního správní úřadu a speciální stavební úřad

vodoprávního úřadu a speciální stavební úřad

úřadu územního plánování

B

Místní příslušnost obecného stavebního úřadu Přelouč

LBo

Místní příslušnost obecného stavebního úřadu Lázně Bohdaneč

Cho

Místní příslušnost obecného stavebního úřadu Choltice

Chv

Místní příslušnost obecného stavebního úřadu Chvaletice

C

Obec se schválenou územně plánovací dokumentací

 

  Obec Části obce
(místní označení)
Katastrální území A B C
1 Brloh

Benešovice
 


Brloh

Benešovice u Přelouče
 


Brloh u Přelouče

* * *
2 Břehy   Břehy * * *
3 Bukovina u Přelouče   Bukovina u Přelouče * Cho  
4 Hlavečník   Hlavečník * * *
5 Holotín   Holotín * Cho *
6 Choltice

Choltice
(Podhorky)


Ledec

Choltice
 


Ledec

* Cho *
7 Chrtníky   Chrtníky * Cho *
8 Chvaletice

Chvaletice
(Hornická čtvrť)


Telčice

Chvaletice
 


Telčice

* Chv *
9 Jankovice Jankovice

Kozašice


Seník

Jankovice u Přelouče

Kozašice


Seník

* *  
10 Jedousov Jedousov
(Lodenice)
Jedousov
 
* Cho *
11 Jeníkovice Jeníkovice Jeníkovice u Choltic * Cho *
12 Kladruby nad Labem Bílé Vchynice

Kladruby nad Labem


Kolesa


Komárov

Bílé Vchynice

Kladruby nad Labem


Kolesa


Komárov u Přelouče

* * *
13 Kojice   Kojice * Chv *
14 Labské Chrčice   Labské Chrčice * Chv *
15 Lipoltice Lipoltice
(Pelechov)

Sovoluská Lhota

Lipoltice

Sovoluská Lhota

* Cho *
16 Litošice Litošice
(Krasnice)
Litošice * *  
17 Mokošín   Mokošín * * *
18 Morašice Morašice
 
Morašice v Železných horách * Chv *
19 Poběžovice   Poběžovice u Přelouče * Cho *
20 Přelouč Klenovka

Lhota


Lohenice


Mělice


Přelouč


Škudly


Štěpánov


Tupesy

Klenovka

Lhota pod Přeloučí


Lohenice u Přelouče


Mělice


Přelouč


Škudly


Štěpánov u Přelouče


Tupesy u Přelouče

* * *
21 Přelovice   Přelovice * LBo *
22 Přepychy   Přepychy * LBo  
23 Řečany nad Labem Labětín

Řečany nad Labem

Labětín

Řečany nad Labem

* Chv *
24 Selmice   Selmice * * *
25 Semín   Semín * * *
26 Sopřeč   Sopřeč * * *
27 Sovolusky   Sovolusky u Přelouče * Cho  
28 Stojice   Stojice * Cho *
29 Strašov   Strašov * * *
30 Svinčany Raškovice

Svinčany

Raškovice u Přelouče

Svinčany

* Cho *
31 Svojšice   Svojšice u Choltic * Cho *
32 Tetov   Tetov * * *
33 Trnávka   Trnávka * Chv *
34 Turkovice Bumbálka

Rašovy


Turkovice

Bumbálka

Rašovy


Turkovice u Přelouče

* Cho *
35 Újezd u Přelouče   Újezd u Přelouče * * *
36 Urbanice   Urbanice * Cho  
37 Valy   Valy nad Labem * * *
38 Vápno   Vápno u Přelouče * LBo *
39 Veselí   Veselí u Přelouče * Cho *
40 Vyšehněvice   Vyšehněvice * * *
41 Zdechovice Spytovice

Zdechovice
(Zbraněves)

Spytovice

Zdechovice
 

* Chv *
42 Žáravice   Žáravice * * *