Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ S PODĚKOVÁNÍM PRO PRACOVNÍKY DOMOVA U FONTÁNY V PŘELOUČI.

Typ: Zprávy a aktuality
VÁNOČNÍ PŘÁNÍ S PODĚKOVÁNÍM PRO PRACOVNÍKY DOMOVA U FONTÁNY V PŘELOUČI. 1Máte chvíli času a rádi tvoříte? Přidejte se na vlnu dobrých skutků DobroCentra Přelouč a vytvořte vánoční přání pro zaměstnance Domova u fontány v Přelouči. Chceme jim tímto říct, že si jejich práce moc vážíme. Formát i provedení je individuální, pokud budete chtít, můžete se na přání i podepsat.
Termín je do 3.12.2020 a přáníčka můžete vhodit do schránky Charity Přelouč na Masarykově náměstí 48, nebo v Jakub klubu v Orlovně. Také je možnost je zanechat v Galanterii na Pražské ulici u paní Bryknerové. Jednáme ještě s Tescem Přelouč.

Děkujeme za spolupráci paní Hývlové z knihovny, která naši výzvu předala dál aktivním maminkám v rámci jejich skupiny Bookstart, paní Kubové za předání maminkám z RC Sluníčko. Děkujeme za zapojení skautům i žákům výtvarného oddělení ZUŠ Přelouč. Do akce jsou zapojeni naši dobrovolníci i klienti.

Celkem potřebujeme 130 přáníček plus 5 pro pečovatelky Městské pečovatelské služby, které si poděkování taky zaslouží. A proč se zapojit? Protože je radost dělat radost….

Zdenka Kumstýřová, tel. 731 402 371


Vytvořeno: 12. 11. 2020
Poslední aktualizace: 12. 11. 2020 09:06
Autor: