Typ: Nezařazené - ostatní
Informace pro pořadatele veřejně přístupných kulturních akcí včetně zábav i diskoték 1Se začátkem letní sezony, která bude po covidové pauze jistě plná zajímavých veřejně přístupných kulturních akcí, připomínáme pořadatelům těchto akcí jejich povinnosti vyplývající z obecně závazné vyhlášky č. 4/2019 ze dne 26. 2. 2019.
  • minimálně 10 dní před konáním akce
  • na podatelně Městského úřadu

Oznamovací povinnost se NEVZTAHUJE na soukromé akce, svatby a jiné rodinné oslavy a uzavřené akce určené výhradně pro zaměstnance firem.

Hlavní povinnosti pořadatelů související s pořádáním akcí:

• Nerušit noční klid;
  • Venkovní akci ukončit nejpozději ve 22 hodin;

Vnitřní akci ukončit

• ve dnech neděle až čtvrtek pouze od 8.00 hodin do 22.00 hodin,
  • v pátek, v sobotu a dnech předcházejících dnům státních svátků a ostatních svátků lze tyto podniky pořádat od 8.00 hodin do 2.00 hodin následujícího dne, pokud není dále uvedeno jinak,
  • plesy pořádané v období od listopadu do dubna lze pořádat od 8.00 do 3.00 hodin následujícího dne.

Vytvořeno: 16. 6. 2022
Poslední aktualizace: 16. 6. 2022 08:14