Uctění 102. výročí vzniku samostatného československého státu v Přelouči, 27. 10. 2020

Typ: Videokronika města
Podívejte se na krátký záznam z uctění památky 102. výročí vzniku československého státu v našem městě. Starostka města Irena Burešová a místostarosta města Ivan Moravec položili kytici k památníku československé státnosti v parku u městského kina v Přelouči mimořádně den před státním svátkem 28. 10. z důvodu omezení a dodržení mimořádných opatření vlády ČR v souvislosti s koronavirovou epidemií. Uctění památky se uskutečnilo bohužel bez přítomnosti veřejnosti a zástupců dalších organizátorů tohoto pietního aktu, jak jsme byli zvyklí v předcházejících letech. Přeloučská videokronika nabízí další díl ze života v našem městě.

Vytvořeno: 30. 10. 2020
Poslední aktualizace: 30. 10. 2020 07:45