Rovnou na obsah Rovnou na menu
Město Přelouč
městoPřelouč
Verze pro seniory
  • Z důvodu rozsáhlého požáru sběrného dvora v Přelouči ze dne 27. února je sběrný dvůr do odvolání uzavřen z důvodu odstraňování následků požáru. Děkujeme za pochopení.

• Pozor - změna výše poplatku za svoz komunálního odpadu: poplatky
  • MěÚ Přelouč oznamuje, že dne 26. 3. 2024 z důvodu školení bude stavební odbor uzavřen.

Nový pavilon MŠ Za Fontánou - ukázka dobrého projektu ve spolupráci s IROP

Videokronika

Každý rok je vybrán z daného regionu velmi zdařilý projekt, který je spolufinancován z Integrovaného regionálního operačního programu. Pro letošní rok se tím ukázkovým a zdařilým projektem stala výstavba nového pavilonu Mateřské školy Za Fontánou v našem městě. Ve středu 6. 3. 2019 proběhlo v 10 hodin setkání všech pozvaných účastníků Výročního setkání, kde se náš projekt prezentoval. Na úvod předala Ing. Lenka Fodorová, ředitelka Územního odboru Integrovaného regionálního operačního programu pro Pardubický kraj se starostkou města Přelouče Bc. Irenou Burešovou a dalšími hosty bezpečnostní vestičky všem dětem z mateřské školy. Zároveň byl celý projekt výstavby nového pavilonu MŠ Za Fontánou představený přítomným. Proběhla i prohlídka nových prostor za doprovodu ředitelky mateřské školy Ladislavy Bukovské. Výročního setkání se zúčastnili také například Mgr. Richard Červenka a Mgr. Klára Štefančová za Regionální rozvojovou agenturu Pardubického kraje, Ing. Pavel Kohout, starosta Opatovic nad Labem a a další. Z výběru právě našeho projektu dostavby MŠ Za Fontánou má Město Přelouč velkou radost.

Datum vložení: 11. 3. 2019 7:35
Datum poslední aktualizace: 11. 3. 2019 8:48

Cyklotoulky - Přelouč

Cyklotoulky

Svazek obcí Přeloučska

SOP

Povodňový plán SO ORP Přelouč

Povodňový plán SO ORP Přelouč  Vnější popis boxu

Povodňový plán SO ORP Přelouč

Povodňový plán města Přelouč

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Zamčená sekce

ERB Přelouč

Zamčená sekce

Naučná stezka

Procházka po Přelouči s Františkem Filipovským

Vítání občánků

Vítání nových občánků s trvalým pobytem v Přelouči a jeho místních částech

Přihláška ke stažení...

Vítání nových občánků

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

dnes, pondělí 4. 3. 2024
zataženo 10 °C 5 °C