Slavnostní otevření Naučné stezky za záchranu lesa, Břehy, 26. 6. 2019

V Břehách byla slavnostně otevřena Naučná stezka za záchranu lesa, která je jednou z akcí v boji proti plánované těžbě štěrkopísku a za zachování přírody.
Akce proběhla za účasti starostů obcí Břehy, Živanice, Lázně Bohdaneč a dalších. Pozvání přijala také starostka Města Přelouče Bc. Irena Burešová. Na přípravě a vlastní realizaci této stezky se podílelo mnoho místních obyvatel. Finanční podporu poskytly okolní obce, finančním darem přispělo také Město Přelouč. V Břehách nechyběli ani zástupci médií, dorazila Česká televize a Východočeská televize, dále Český rozhlas Pardubice, za tisk pak MF DNES Pardubický kraj. Velké poděkování patří všem, kteří se na realizaci Naučné stezky podíleli. Všichni jste do Břehů zváni, kde stezka začíná a dále pokračuje v okolí Buňkova (viz mapka v přiložené fotogalerii - omluva za sníženou kvalitu snímku).

Vytvořeno: 26. 6. 2019
Poslední aktualizace: 26. 6. 2019 14:56