Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Zvířata odchycená městskou policií

Městská Policie Přelouč

Pokud ztratíte psa:

  • Podejte tuto informaci na městskou policii, zanechte popis psa, jméno na které slyší, dobu, místo ztráty a telefonní kontakt pro případ pozdějšího odchytu
  • Zveřejněte ztrátu ve sdělovacích prostředcích (rádio, noviny, internet, místní rozhlas)
  • Dotažte se v okolních útulcích, zda váš pes nebyl v těchto zařízeních umístěn (nepodceňujte ani vzdálenější zařízení)


Pokud najdete psa:

1. Je-li u psa kontaktní adresa:

  • Informujte majitele nebo městskou policii


2. Pokud u psa není kontakt - ponechte jej v držení

  • Informujte městskou policii


Kontaktní adresa a telefon

Městská policie Přelouč, Československé armády 1665, Přelouč

Tel.736 651 952, 466 959 660, příp.156

Stránka

Nalezené kotě 13.2.2018

Nalezené kotě 13.2.2018

Plemeno:Labradorský retvívr,fena
Dne 23.1.2018 nalezen v areálu firmy Kiekert.
Umístěn do kotce MP.
Předán majiteli

Plemeno:Labradorský retvívr,fena
Dne 23.1.2018 nalezen v areálu firmy Kiekert.
Umístěn do kotce MP.
Předán majiteli

Dne 12.3.2016 byl nalezen kříženec staf.teriéra, Diego, jde o cca ročního psa, velmi milé, mazlivé povahy. Hledáme mu nového pána, neb byl pravděpodobně vyhozen.

Dne 12.3.2016 byl nalezen kříženec staf.teriéra, Diego, jde o cca ročního psa, velmi milé, mazlivé povahy. Hledáme mu nového pána, neb byl pravděpodobně vyhozen.

Dne 12.3.2016 bylo nalezen spolu s Diegem 4měsíční štěně křížence černé barvy, které jsme pojmenovali Dag. Jde o veselého, hodného mazlíka, který se v současnosti učí nosit obojek a chodit na vodítku. Má rád ostatní zvířata a všechny lidi.

Dne 12.3.2016 bylo nalezen spolu s Diegem 4měsíční štěně křížence černé barvy, které jsme pojmenovali Dag. Jde o veselého, hodného mazlíka, který se v současnosti učí nosit obojek a chodit na vodítku. Má rád ostatní zvířata a všechny lidi.

Dne 18.2.2016 bylo nalezeno cca dvouměsíční štěně křížence, pravděpodobně v budoucnu střední velikosti. Bylo zablešené a začervené. O štěně bylo postaráno a poté umístěno do dočasné péče. V současnosti je umístěno k novým pánům.

Dne 18.2.2016 bylo nalezeno cca dvouměsíční štěně křížence, pravděpodobně v budoucnu střední velikosti. Bylo zablešené a začervené. O štěně bylo postaráno a poté umístěno do dočasné péče. V současnosti je umístěno k novým pánům.

V obci Klenovka byla odchycena fena německého ovčáka. Momentálně je umístěna v kotci městské policie. Zde bude do doby, než se najde pravý, nebo náhradní majitel. Následně byla umístěna do nového domova.

V obci Klenovka byla odchycena fena německého ovčáka. Momentálně je umístěna v kotci městské policie. Zde bude do doby, než se najde pravý, nebo náhradní majitel. Následně byla umístěna do nového domova.

Nalezená zvířata: Dne 29.8.2015 byl v Mělicích odchycen kříženec střední velikosti s krátkou, černou srstí ve věku 1-2 roky. Pejsek je hodný, přítulný a miluje procházky. V současnosti hledáme původní majitele a pokud nebudou nalezeni, bude psík volný k  adopci.Zatím umístěn do dočasné péče.

Nalezená zvířata: Dne 29.8.2015 byl v Mělicích odchycen kříženec střední velikosti s krátkou, černou srstí ve věku 1-2 roky. Pejsek je hodný, přítulný a miluje procházky. V současnosti hledáme původní majitele a pokud nebudou nalezeni, bude psík volný k  adopci.Zatím umístěn do dočasné péče.

Nalezená zvířata(umístěna): Dne 15.8.2015 v 11,00 hod. byla odchycena v Mělicích menší fena kříženec jezevčíka, béžové zbarvení, místy do běla, má polodlouhé srsnosrsté chlupy, je milá přítulná, mazlivá, vyžaduje lidský kontakt. Po marném pátrání po původním pánovi, pro ni hledáme nový domov. Fenka byla umístěna do nového domova.

Nalezená zvířata(umístěna): Dne 15.8.2015 v 11,00 hod. byla odchycena v Mělicích menší fena kříženec jezevčíka, béžové zbarvení, místy do běla, má polodlouhé srsnosrsté chlupy, je milá přítulná, mazlivá, vyžaduje lidský kontakt. Po marném pátrání po původním pánovi, pro ni hledáme nový domov. Fenka byla umístěna do nového domova.

Nalezená zvířata: Dne 22.9.2014 byl nalezen v lese u Mělic menší kříženec, cca 5let, 13kg, pes. Je to hodný, velmi čistotný pejsek, umí chodit na vodítku, hodil by se k chovu v bytě i na zahradu. Více fotografií naleznete na:http://broca.rajce.idnes.cz/nalezeny_Smudla_-_mix_nem.pince_-_les_Melice_-_22.9.2014/

Nalezená zvířata: Dne 22.9.2014 byl nalezen v lese u Mělic menší kříženec, cca 5let, 13kg, pes. Je to hodný, velmi čistotný pejsek, umí chodit na vodítku, hodil by se k chovu v bytě i na zahradu. Více fotografií naleznete na:http://broca.rajce.idnes.cz/nalezeny_Smudla_-_mix_nem.pince_-_les_Melice_-_22.9.2014/

Hledáme nové pány pro drobnou fenku jezevčíka, cca 16ti měsíční, která byla sražena autem, podstoupila několik operací, z kterých se zotavila. V současnosti je v dočasné péči u hodné paní. Lessinka je velmi milý, přátelský a vděčný pejsek. Hledáme někoho, kdo by ji poskytl stálý, milující domov. V současné době je zdravotně naprosto v pořádku. Další foto na: http://broca.rajce.idnes.cz/cubinka_Lessie_-_po_autonehode_28.2.2014/

Hledáme nové pány pro drobnou fenku jezevčíka, cca 16ti měsíční, která byla sražena autem, podstoupila několik operací, z kterých se zotavila. V současnosti je v dočasné péči u hodné paní. Lessinka je velmi milý, přátelský a vděčný pejsek. Hledáme někoho, kdo by ji poskytl stálý, milující domov. V současné době je zdravotně naprosto v pořádku. Další foto na: http://broca.rajce.idnes.cz/cubinka_Lessie_-_po_autonehode_28.2.2014/

Nalezená zvířata(umístěna): 23.8.2014 byla nalezena fena, cca 1,5roku stará, pravděpodobně kříženec bígla. Je temperamentní, hodná k lidem i zvířatům. Ágnes se ráda učí formou hry, miluje gumové pískací hračky a běhání, ale "svého" člověka poslouchá. Hledáme pro ni sportovně založenou rodinu, která ji poskytne zázemí a dlouhé procházky. Více fotografií naleznete na:http://broca.rajce.idnes.cz/nalezena_Agi_-_les_u_Semtese_-_23.8.2014 Fenka byla umístěna k hodným lidem.

Nalezená zvířata(umístěna): 23.8.2014 byla nalezena fena, cca 1,5roku stará, pravděpodobně kříženec bígla. Je temperamentní, hodná k lidem i zvířatům. Ágnes se ráda učí formou hry, miluje gumové pískací hračky a běhání, ale "svého" člověka poslouchá. Hledáme pro ni sportovně založenou rodinu, která ji poskytne zázemí a dlouhé procházky. Více fotografií naleznete na:http://broca.rajce.idnes.cz/nalezena_Agi_-_les_u_Semtese_-_23.8.2014 Fenka byla umístěna k hodným lidem.

Zvířata nalezená:(umístěná)
Plemeno: pravděpodobně kříženci středního vzrůstu, fenka a 2 pejsci cca 2-3 měsíce staří
Tito sourozenci byli dne 23.8.2014 vyhozeni do popelnice v ulici Jižní. Štěňata byla již umístěna do nových rodin, kde jim bude vynahrazen nešťastný vstup do života.

Zvířata nalezená:(umístěná)
Plemeno: pravděpodobně kříženci středního vzrůstu, fenka a 2 pejsci cca 2-3 měsíce staří
Tito sourozenci byli dne 23.8.2014 vyhozeni do popelnice v ulici Jižní. Štěňata byla již umístěna do nových rodin, kde jim bude vynahrazen nešťastný vstup do života.


Stránka