Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Rekonstrukce chodníků a veřejného osvětlení v ulici Kladenská

Typ: Zprávy a aktuality
Rekonstrukce chodníků a veřejného osvětlení v ulici Kladenská 2V příštím roce plánuje Město Přelouč investovat finanční prostředky do dokončení rekonstrukce chodníků a veřejného osvětlení v Kladenské ulici. Stavba naváže na zrekonstruovanou část ulice v úseku u MŠ Kladenská.
Jak je patrno ze situace úprava 1. úseku po levé straně ulice (ve směru staničení) začíná po odbočení z ulice Pardubická před stožárem VO a končí u úpravy ze zámkové dlažby před ulicí Žižkova. Ve 2. úseku mezi ulicemi Žižkova a Smetanova se upraví chodník po obou stranách ulice. Ve 3. úseku mezi ulicemi Smetanova a Sukova se upraví chodník po pravé straně ulice (ve směru staničení).
V rámci projektu bude provedena rekonstrukce povrchu včetně konstrukčních vrstev stávajících chodníků se zesílením konstrukčních vrstev na vjezdech k přilehlým nemovitostem, bezbariérové úpravy chodníků (snížené obruby, varovné pásy, signální pásy, vodící linie), zrekonstruována místa pro přecházení pro zajištění souvislé bezbariérové pěší trasy a v trase původního veřejného osvětlení bude umístěno nové osvětlení.
Předpokládaný termín realizace akce je v období červen – prosinec 2020. Město bude na tento projekt žádat o dotaci v rámci 14. výzvy MAS ŽR – IROP – Bezpečná a dostupná doprava IV, aktivita bezpečnost dopravy.

Odbor správy majetku, Ing. Lada Kubínová


Vytvořeno: 19. 11. 2019
Poslední aktualizace: 19. 11. 2019 12:27
Autor: