30 let svobody - venkovní výstava na Masarykově náměstí v Přelouči

Od 30. 10. 2019 je na Masarykově náměstí pro širokou veřejnost zdarma přístupná venkovní výstava na téma 30 LET SVOBODY - NEŽ PŘIŠLA SVOBODA - Život v době normalizace, ohlédnutí za 30 lety od sametové revoluce. Slavnostního zahájení výstavy se zúčastnili první náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek, dále starostka a místostarosta města Přelouče Irena Burešová a Ivan Moravec, jeden z hlavních organizátorů a tvůrců výstavy Jiří Junek. V krátkém proslovu všichni vzpomněli na léta před sametovou revolucí i na odhodlání studentů a všech, kteří se před 30 lety do boje za demokracii připojili. Výstava bude přístupná na náměstí do 17. listopadu 2019. V příloze naleznete i fotografie ze slavnostního zahájení výstavy.

Vytvořeno: 30. 10. 2019
Poslední aktualizace: 30. 10. 2019 16:38