Vzpomínka 75. výročí konce druhé světové války u památníku bojovníků proti fašismu a rasismu v parku u sokolovny, 8. 5. 2020

Vzpomínka 75. výročí konce druhé světové války u památníku bojovníků proti fašizmu a rasismu v parku u sokolovny, 8. 5. 2020 1V pátek 8. 5. 2020 v 10 h se připomnělo v našem městě 75. výročí konce druhé světové války u památníku bojovníků proti fašismu a rasismu v parku u sokolovny a uctila se památka umučených a popravených přeloučských občanů německými okupanty položením kytice. Vzhledem k opatřením v souvislosti s pandemií koronaviru se vzpomínková akce uskutečnila v omezeném režimu. Akce se zúčastnili starostka města Bc. Irena Burešová, místostarosta města Ing. Ivan Moravec a přeloučští sokolové Miroslav Brebera, Jana Bahníková a další. Čestnou stráž drželi zástupci Městské policie Přelouč.

Vytvořeno: 11. 5. 2020
Poslední aktualizace: 11. 5. 2020 09:05