Tříkrálová sbírka v Přelouči a okolí 2021

Tři králové přijdou a popřejí lidem online

Pandemie zasáhne i do průběhu tradiční Tříkrálové sbírky, a tak po dobu trvání 5. stupně PES kolednické skupinky do ulic nevyjdou, protože zdraví koledníků a dárců je pro Charitu na prvním místě. O koledu ale lidé nepřijdou. Tři králové dorazí mimořádně online a popřejí lidem štěstí, zdraví a dlouhá léta na www.trikralovasbirka.cz od 1. až do 24. ledna 2021.

V Přelouči zahájíme Tříkrálovou sbírku na svátek Tří králů ve středu 6. ledna 2021 NETRADIČNÍM Tříkrálovým koncertem žáků a pedagogů ZUŠ Přelouč, který bude k zhlédnutí na webu a FB Města Přelouč, Charity Přelouč a ZUŠ Přelouč.

Jak darovat online

Navštivte ONLINE koledu na www.trikralovasbirka.cz a přispějte do ONLINE kasičky. Věříme, že vás online koledníci potěší stejně, jako by stáli u vašeho prahu. Až vám zazpívají, přehrajte si požehnání od Mons. Josefa Suchára z poutního místa v Neratově.

Stáhněte si dárek a podpořte, prosím, Charitu, která pomáhá potřebným ve vašem regionu - stačí vyplnit název města, obce nebo PSČ a částku, kterou chcete darovat.
VS Charity Přelouč je 77705022.

VÝZVA PRO MLADÉ! Pomozte s návštěvou ONLINE koledy také svým rodičům a prarodičům. Sdílejte koledu i na Facebooku nebo Instagramu jako každý správný KING.

Pokladničky

Lidé mohou přispět také do pokladniček v kanceláří Charity Přelouč na Masarykově náměstí 48, v Jakub klubu na Českobratrské 90, v kostele sv. Jakuba v Přelouči, v podatelně MÚ Přelouč, Vinotéka Cestrovi, Vinotéka u Pavluši, Drogérie Hany Horákové. U kasiček najdete i dárky od koledníků – cukříky a kalendáříky, požehnané křídy nebo samolepky na dveře +K+M+B+2021.

DMS

Do Tříkrálové sbírky je možné přispět také odesláním dárcovské SMS: DMS KOLEDA 30 (60 nebo 90) na číslo 87 777 (více na www.darcovskasms.cz), finančním darem na sbírkový účet číslo 66008822/0800 u České spořitelny, VS 777, nebo sledováním Tříkrálového koncertu v neděli 10. ledna 2021 od 18 hodin na ČT 1, na kterém vystoupí Anna K., Michal Hrůza, Pokáč a další.

Sledujte i tříkrálový Facebook a Instagram. Více informací naleznete na www.trikralovasbirka.cz.

Každý dobrý skutek pomůže. Děkujeme!

„Děkujeme, že přijmete i na dálku online koledníky, když naši koledníci nemohou přijít k Vám osobně s přáním a požehnáním. V novém roce přeji Vám i Vašim blízkým pevné zdraví a snad se už brzy budeme moci opět setkávat tak jako dřív.“
Zdraví na dálku Ing. Mgr. Zdenka Kumstýřová, ředitelka Charity Přelouč.

+K+M+B+2021

Vytvořeno: 6. 1. 2021