Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Tesco Přelouč startuje 8. ročník programu Vy rozhodujete, my pomáháme!

Typ: Zprávy a aktuality
Tesco Přelouč startuje 8. ročník programu Vy rozhodujete, my pomáháme! 1V těchto dnech startuje v obchodně Tesco Přelouč 8. ročník grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme.

Společnost Tesco touto formou dvakrát ročně poskytuje granty vždy v celkové hodnotě 5 040 000 Kč, které se rozdělí mezi 270 lokálních projektů v rámci celé České republiky. Místní neziskové organizace a spolky v našem městě tak mohou získat na konkrétní prospěšnou iniciativu až 30 000 Kč. Dosud byly touto formou zprostředkovány pomůcky pro dlouhodobě nemocné, financovány akce pro děti a mládež, pomoc sociálně znevýhodněným, ale třeba i místní sportovní a kulturní akce v celkové hodnotě téměř 29 milionů Kč.

Tyto informace jsou důležité pro neziskové a příspěvkové organizace v okolí Přelouče, které se mohou zapojit do tohoto grantového programu. O vítězných projektech nakonec rozhodují hlasováním zákazníci obchodu Tesco.

Další informace a podrobnosti o programu a formulář k podání žádosti naleznete na internetové stránce https://itesco.cz/pomahame/. Velmi si vážíme Vaší pomoci.

Vytvořeno: 17. 9. 2020
Poslední aktualizace: 17. 9. 2020 10:06
Autor: Marcela Gryčová