Rovnou na obsah Rovnou na menu
Město Přelouč
městoPřelouč
Verze pro seniory

Starosta města Martin Šmíd převzal symbolicky sletovou štafetu od přeloučských sokolů

Ve středu 4. října 2023 v odpoledních hodinách přivítal ve své kanceláři starosta Přelouče Martin Šmíd zástupce malých přeloučských sokolů, kteří mu přinesli sletovou štafetu a symbolicky tak zahájili sletový rok také v našem městě.

Ve všech koutech naší republiky se začínají nacvičovat skladby na XVII. VŠESOKOLSKÝ SLET. Je to velká kulturně sportovní událost, která se děje jednou za šest let. Začne 30. června. a vyvrcholí předvedením hromadných skladeb 4. a 5. července 2024 v  pražském Edenu.
T.J. SOKOL PŘELOUČ oznamuje, že se této akce zúčastní tentokrát v hojném počtu. Gymnastky budu nacvičovat skladby FITNESS a ČARODĚJKY, mladší žactvo má skladbu SOKOLHRANÍ, dorostenky a mladší ženy si vybraly skladbu LEPORELO, ty starší vystoupí ve skladbě JDI ZA ŠTĚSTÍM  a jedna V ROCKOVÉ SYMFONII.

ODHODLÁNÍ - VYTRVALOST - VÍRA

Jsme odhodláni vytrvat v nácviku několik měsíců a věříme, že to zvládneme a staneme se součástí velkých celků, společných vystoupení, která diváky nadchnou, budou se jim líbit a odmění nás velkým potleskem.

Toto odhodlání přednesli sokolové starostovi města, který jim na oplátku popřál mnoho sil a vytrvalosti při nácviku skladeb.
Datum vložení: 5. 10. 2023 11:03
Datum poslední aktualizace: 5. 10. 2023 11:36
Autor: Marcela Gryčová

Cyklotoulky - Přelouč

Cyklotoulky

Svazek obcí Přeloučska

SOP

Povodňový plán SO ORP Přelouč

Povodňový plán SO ORP Přelouč  Vnější popis boxu

Povodňový plán SO ORP Přelouč

Povodňový plán města Přelouč

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Zamčená sekce

ERB Přelouč

Zamčená sekce

Naučná stezka

Procházka po Přelouči s Františkem Filipovským

Vítání občánků

Vítání nových občánků s trvalým pobytem v Přelouči a jeho místních částech

Přihláška ke stažení...

Vítání nových občánků

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

dnes, sobota 25. 5. 2024
déšť 22 °C 12 °C