Projekt PODNINI TO! pokračuje dál

V úterý 3. 5. 2022 se uzavřela první část projektu Podnikni to! Pro účastníky je jeho konec zároveň novým začátkem. Jejich podnikatelské plány a nápady mají konečně příležitost naplno a bezpečně odstartovat.

Kurzem to ale nekončí, naopak začíná. Absolventi pokračují v rozvíjení sebe a svých projektů v navazující komunitě Klubu podnikavců. Klub je otevřen nejen jim, ale všem zájemcům z města a okolních obcí, kteří mají chuť získat nové aktuální informace a budovat efektivní a funkční podnikání.

Díky příspěvku města Přelouč můžete vyzkoušet testovací členství na 3 měsíce za zlomek ceny, a to za pouhých 570 Kč (190 Kč/měsíc). Navíc, pokud během tohoto období zjistíte, že Klub pro vás není, vrátime vám bez řečí všechny peníze zpět.

Pro bližší informace pište klubové manažerce Evě Košťálikové (kostalikova@klubpodnikavcu.cz, 727 981 789).

Vytvořeno: 4. 5. 2022
Poslední aktualizace: 4. 5. 2022 14:01