Informace pro neziskové a příspěvkové organizace v našem městě.

9. ročník grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme, který bude v následujících týdnech probíhat v obchodě Tesco také v našem městě, právě startuje.

Jak je vám jistě známé z předchozích ročníků, cílem programu je podporovat místní společenství prostřednictvím grantů poskytovaných neziskovým organizacím, aby mohly realizovat projekty, které přispívají ke zlepšení kvality života v okolí našich obchodů.

Společnost Tesco touto formou dvakrát ročně poskytuje granty vždy v celkové hodnotě 5 040 000 Kč, které se rozdělí mezi 270 lokálních projektů v rámci celé České republiky. Také v Přelouči tak mohou místní neziskové organizace a spolky získat na konkrétní prospěšnou iniciativu až 30 000 Kč. Dosud byly touto formou zprostředkovány pomůcky pro dlouhodobě nemocné, financovány akce pro děti a mládež, pomoc sociálně znevýhodněným, ale třeba i místní sportovní a kulturní akce v celkové hodnotě téměř 34 milionů Kč. Program je největší grantovou výzvou v oblasti zapojení zákazníků ve střední Evropě.

Podrobné informace naleznete také na internetové stránce: itesco.cz/pomahame/

Vytvořeno: 9. 4. 2021
Poslední aktualizace: 9. 4. 2021 08:12