Grantový program "Vy rozhodujete, my pomáháme" OD TESCO Přelouč má již své vítěze.

Grantový program Grantový program OD TESCO s názvem „Vy rozhodujete, my pomáháme“ poskytuje finanční podporu na realizaci malých veřejně prospěšných projektů po celé ČR. V OD TESCO Přelouč v letošním roce zákazníci nejvíce hlasů darovali společnosti LINKA BEZPEČÍ, na druhém místě se umístila CHARITA PŘELOUČ - NZDM JAKUB KLUB a třetí místo získala společnost BENEDIKTUS z. s. Slavnostního předání dárkových šeků se zúčastnili ředitel OD Tesco Přelouč, dále také starostka města Irena Burešová. Cenu za Charitu Přelouč převzala Zdenka Kumstýřová a Miroslava Škávová. Děkujeme našim občanům, že se do tohoto projektu zapojili a dali své hlasy těm, kteří pomoc a podporu potřebují.

Vytvořeno: 5. 9. 2019
Poslední aktualizace: 5. 9. 2019 12:34