Zpravodajství z města

Informační portál města Přelouč - komplexní zdroj informací o aktuálním dění pro místní obyvatele i návštěvníky.

Technické služby města Přelouče nabízejí pracovní pozici dispečer, fakturant, skladový účetní.

Typ: Hlášení městského rozhlasu
Ředitel Technických služeb města Přelouče vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici v kumulované funkci Dispečer, fakturant, skladový účetní. Požadavky na uchazeče: min. středoškolské vzdělání ÚSO, gymnázium, komunikativnost a zodpovědnost, samostatná práce na PC, MS Office, Excel, ekonomický program POHODA.
Přihlášky uchazečů k výběrovému řízení s přiloženým životopisem zasílejte písemně na adresu Technické služby města Přelouče, Choceňská 1771, 535 01 Přelouč. Obálku označit nápisem „Dispečer“ nebo e-mailem na adresu: tsprelouc@volny.cz do 22. 3. 2019.

Vytvořeno: 11. 3. 2019
Poslední aktualizace: 11. 3. 2019 10:31