Zpravodajství z města

Informační portál města Přelouč - komplexní zdroj informací o aktuálním dění pro místní obyvatele i návštěvníky.

Město Přelouč hledá pečovatelku pro výkon pečovatelské služby Přelouč.

Veškeré informace získáte na telefonu 466 094 105 nebo 466 953 216. celý text

Hlášení městského rozhlasu | 13. 1. 2021 | Autor: Marcela Gryčová

Nabídka pracovního místa - Zemědělské a obchodní družstvo Živanice.

Zemědělské a obchodní družstvo Živanice přijme do trvalého pracovního poměru pracovníka do údržby.

Požaduje se řidičské oprávnění skupiny B a T, svářečské zkoušky a manuální zručnost.

Nástup možný ihned.

Bližší informace lze získat na telefonu 603 205 507 nebo v kanceláři družstva v pracovní dny od 7,30 do 15,00 hodin. celý text

Hlášení městského rozhlasu | 13. 1. 2021 | Autor: Marcela Gryčová

Tříkrálová sbírka 2021 v našem městě.

Ve dnech od 6. do 24. ledna 2021 probíhá v Přelouči TKS. Vzhledem k nastalé situaci dorazí Tři králové tentokrát online. Podrobné informace naleznete na stránkách: www.trikralovasbirka.cz.

Sbírku je možné podpořit finančním příspěvkem do kasiček umístěných v Přelouči, které naleznete na webových stránkách našeho města. celý text