Zpravodajství z města

Informační portál města Přelouč - komplexní zdroj informací o aktuálním dění pro místní obyvatele i návštěvníky.

Zprávy z odboru životního prostředí

Upozorňujeme občany místních částí, že jarní mobilní svoz velkoobjemového a nebezpečného odpadu a zpětný odběr elektrozařízení proběhne v sobotu 21. března podle stanoveného harmonogramu, který naleznete na stránkách města nebo ve vývěskách jednotlivých místních částí. Dále upozorňujeme, že občan musí počkat na příjezd svozového automobilu a odpad předat; není možné odpad na místě odložit ještě před příjezdem automobilu a odejít. Děkujeme za pochopení.

Upozorňujeme občany našeho města, že technické služby provedou jarní svoz větví, a to v pondělí 30. března ve městě a v pondělí 6. dubna v místních částech. Větve je nutné mít na tento den připraveny před domem.
celý text

Hlášení městského rozhlasu | 11. 3. 2020 | Autor: Marcela Gryčová