Zprávy a aktuality - Vzpomínková akce k 101. výročí vzniku samostatného československého státu, 28. 10. 2019

Oproti loňskému nevlídnému počasí při stém výročí vzniku samostatného československého státu, letos proběhla vzpomínková akce u památníku československé státnosti za příjemného slunečného počasí. Proslov přednesla starostka města Irena Burešová a sokol Miroslav Brebera. Hudební doprovod opět obstaral sbor J. B. Foerster pod vedením Petra Vacka. Celou vzpomínkovou akci slovem doprovázel Ivan Moravec, místostarosta města. Děkujeme všem, kteří se sváteční vzpomínkové akce zúčastnili. V příloze naleznete i malou fotodokumentaci. V sekci Videokronika je uložený i videozáznam.

Datum vložení: 29. 10. 2019 8:52
Datum poslední aktualizace: 17. 5. 2021 16:54