Zprávy a aktuality - Vítězným návrhem nové budovy městské knihovny se stal návrh č. 4 Ing. arch. Soni Formanové.

Vítězným návrhem nové budovy městské knihovny se stal návrh č. 4 Ing. arch. Soni Formanové. 1

V úterý 3. 3. 2020 se konalo veřejné zasedání Zastupitelstva města Přelouče, na kterém se jako jeden z bodů projednával výběr jednoho ze 4 návrhů od 4 architektů, kteří byli osloveni pro zpracování návrhu nové budovy městské knihovny v našem městě. Na webových stránkách probíhala pro veřejnost také anketa, kde si naši občané mohli vybrat svého vlastního favorita. Hlavní rozhodnutí však bylo právě na našich zastupitelích. Ti po dlouhé otevřené diskuzi do užšího výběru zvolili návrh č. 3 Ing. arch. Maléře a návrh č. 4 Ing. arch. Formanové. V rámci konečného hlasování se pak vítězem stal právě návrh Ing. arch. Soni Formanové. Děkujeme všem, kteří se hlasování na stránkách zúčastnili. Zůstaňte s námi a společně sledujte další postupy pro realizaci celého tohoto velkého projektu našeho města. Cílem je krásná nová moderní budova městské knihovny v Přelouči, na jejíž stavbu se budeme snažit získat dotace z evropských fondů. Máme se na co těšit.

Návrh nové budovy městské knihovny

KNIHOVNA PŘELOUČ_FOREVA architects_ÚNOR 2020_soutěžní návrh.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 248,78 MB