Zprávy a aktuality - Uctění 104. výročí vzniku samostatného Československa, Přelouč, 28. 10. 2022

Také v našem městě jsme si připomněli 104. výročí vzniku samostatného československého státu pietní akcí u památníku československé státnosti.

Slavnostní projev přednesl nový starosta našeho města Martin Šmíd, za přeloučské Sokoly starostka Jana Bahníková.
Akce se zúčastnili i další zástupci Sokolů, Skautů, Klubu rodáků a přátel města Přelouče a také Klubu Dr. M. Horákové.
Došlo zde také k velmi vzácnému setkání tří starostů našeho města. Sešli se zde bývalý starosta Přelouče Miroslav Brebera, bývalá starostka Bc. Irena Burešová a současný starosta Martin Šmíd.
Děkujeme Smíšenému pěveckému sboru J. B. Foerster za hudební doprovod a všem, kteří se této vzpomínkové akce zúčastnili.
Datum vložení: 31. 10. 2022 10:47
Datum poslední aktualizace: 31. 10. 2022 10:56