Zprávy a aktuality - Točil se televizní medailonek o RUGBY CLUBU PŘELOUČ, 3. 9. 2019

Medajlonek o rugby v Přelouči 1

V letošním roce se po čtyřech letech koná Mistrovství světa v ragby, které tentokrát pořádá Japonsko. Česká televize bude pro diváky zajišťovat z celého mistrovství televizní zpravodajství a před jednotlivé zápasy zařadí také medailonky některých klubů v naší republice. V úterý 3. 9. 2019 zavítal malý televizní štáb do Přelouče a natáčel medailonek právě o našich ragbistech. Několik slov pro tento televizní pořad pronesla také starostka města Irena Burešová. Pro všechny hráče a fanoušky přeloučského ragby to je velká pocta, že Česká televize náš klub pro medailonek vybrala. Aby radosti nebylo málo, 28. září 2019 slaví RUGBY CLUB PŘELOUČ 45 let svého působení. Přikládáme několik fotografií z natáčení medailonku a zároveň pozvánku pro vás všechny na tyto velké oslavy přeloučského ragby. Všichni jste srdečně zváni.

Datum vložení: 5. 9. 2019 12:54
Datum poslední aktualizace: 17. 5. 2021 16:54