Zprávy a aktuality - Starosta města Martin Šmíd převzal symbolicky sletovou štafetu od přeloučských sokolů

Ve středu 4. října 2023 v odpoledních hodinách přivítal ve své kanceláři starosta Přelouče Martin Šmíd zástupce malých přeloučských sokolů, kteří mu přinesli sletovou štafetu a symbolicky tak zahájili sletový rok také v našem městě.

Ve všech koutech naší republiky se začínají nacvičovat skladby na XVII. VŠESOKOLSKÝ SLET. Je to velká kulturně sportovní událost, která se děje jednou za šest let. Začne 30. června. a vyvrcholí předvedením hromadných skladeb 4. a 5. července 2024 v  pražském Edenu.
T.J. SOKOL PŘELOUČ oznamuje, že se této akce zúčastní tentokrát v hojném počtu. Gymnastky budu nacvičovat skladby FITNESS a ČARODĚJKY, mladší žactvo má skladbu SOKOLHRANÍ, dorostenky a mladší ženy si vybraly skladbu LEPORELO, ty starší vystoupí ve skladbě JDI ZA ŠTĚSTÍM  a jedna V ROCKOVÉ SYMFONII.

ODHODLÁNÍ - VYTRVALOST - VÍRA

Jsme odhodláni vytrvat v nácviku několik měsíců a věříme, že to zvládneme a staneme se součástí velkých celků, společných vystoupení, která diváky nadchnou, budou se jim líbit a odmění nás velkým potleskem.

Toto odhodlání přednesli sokolové starostovi města, který jim na oplátku popřál mnoho sil a vytrvalosti při nácviku skladeb.
Datum vložení: 5. 10. 2023 11:03
Datum poslední aktualizace: 5. 10. 2023 11:36