Zprávy a aktuality - Přeloučští Kadeti U17 na návštěvě u paní starostky

Přeloučští Kadeti U17 na návštěvě u paní starostky 1

V pondělí 20. května 2019 navečer přivítala starostka města Irena Burešová v zasedací místnosti Městského úřadu 12 přeloučských basketbalistů Kadetů U17 společně s hlavním trenérem Víťou Priessnitzem, dále pak i trenéry Jiřího Priessnitze a Petra Šindeláře. Tomuto basketbalovému týmu se v letošní sezoně skutečně dařilo. Získali titul „MISTR NADREGIONÁLNÍ SOUTĚŽE KADETŮ V KATEGORII U17", historicky poprvé se podařilo těmto sportovcům vyhrát všechny zápasy bez jediné porážky. Setkání probíhalo ve velice veselém duchu, je znát, že v týmu panuje skutečně dobrá nálada. Právem můžeme být na Kadety U17 pyšní. Paní starostka jim pogratulovala, poděkovala zároveň i za výbornou reprezentaci našeho města a popřála další výborné výsledky v nové sezoně a fajn letní prázdniny.

Datum vložení: 21. 5. 2019 10:04
Datum poslední aktualizace: 17. 5. 2021 16:54