Zprávy a aktuality - Pracovní setkání na téma veřejně přístupný areál v Domově u fontány , 11. 1. 2023

Ve středu 11. ledna se od 16 hodin sešli zástupci Domova u fontány, Krajského úřadu Pardubického kraje,Města Přelouč, Městského úřadu Přelouč a veřejnosti nad mapou areálu Domova u fontány.

Výstupem z tohoto pracovního setkání vzniklo několik základních bodů, na základě kterých budou zahradní architekti a odborníci pro parkové úpravy připravovat první verzi architektonické studie pro renovaci celého parku. Svými odbornými názory přispěli v diskusi také zástupci z odboru správy majetku a stavebního odboru našeho přeloučského městského úřadu. Za Město Přelouč se pracovního setkání zúčastnil starosta města Martin Šmíd.  Cílem tohoto projektu by pak mělo být především propojení venkovních prostor celého areálu a života klientů přeloučského domova pro seniory s širokou veřejností.

Datum vložení: 12. 1. 2023 13:42
Datum poslední aktualizace: 12. 1. 2023 13:47