Zprávy a aktuality - Obecně závazná vyhláška města Přelouče č. 2/2020 o veřejném pořádku.

Dne 27.11.2020 nabyla účinnosti Obecně závazná vyhláška města Přelouče č. 2/2020 o veřejném pořádku. Zásadní změnou, kterou tato obecně závazná vyhláška přináší je celodenní zákaz konzumace alkoholu na veřejných prostranstvích v ulici Hradecká. Tento zákaz se nevztahuje na schválené restaurační předzahrádky v rámci jejich provozní doby. Porušením zákazu konzumace alkoholu v ulici Hradecká se případný pachatel může dopouštět přestupku proti pořádku v územní samosprávě tím, že poruší povinnost stanovenou v obecně závazné vyhlášce obce, za což mu může být uložena pokuta. Text obecně závazné vyhlášky najdete v přiloženém odkazu.

Datum vložení: 2. 12. 2020 8:35
Datum poslední aktualizace: 17. 5. 2021 16:54