Zprávy a aktuality - Informace o Integrovaném šetření v zemědělství "IŠZ 2020" organizované Českým statistickým úřadem.

Od 1. září do 30. listopadu 2020 bude probíhat Integrované šetření v zemědělství "IŠZ 2020", které organizuje Český statistický úřad v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 2018/1091. Zemědělské subjekty - výhradně fyzické osoby s malým rozsahem zemědělské výroby, sídlící v našem městě navštíví tazatel ČSÚ (musí se prokázat průkazem tazatele) a ověří aktivitu těchto fyzických osob, zabezpečí vyplnění a odevzdání výkazů za aktivní zemědělce. Podnikům právnických osob a fyzickým osobám s větším rozsahem výroby zašle ČSÚ výkaz do datové schránky (resp. poštou v případě fyzických osob bez datové schránky). Případné detailnější informace o integrovaném šetření jsou k dispozici na internetových stránkách ČSÚ.

IŠZ pro obce

1_Plakat_obce_IŠZ.pdf