Zprávy a aktuality - Finálový turnaj Mistrovství ČR veteránského fotbalu, Přelouč, 8. 9. 2022

Finálový turnaj Mistrovství ČR veteránského fotbalu, Přelouč, 8. 9. 2022

Naše město se stalo místem konání finálového turnaje Mistrovství České republiky veteránského fotbalu. Sedmý ročník turnaje se konal ve středu 8. září od 10 do 17 hodin na přeloučském fotbalovém hřišti a na hřišti v Semíně. Celkem se utkalo 16 týmů z 13 krajů.

Finálového turnaje se mohli účastnit registrovaní fotbalisté ve věku 40 let a více. Týmy byly rozlosovány do čtyř základních skupin po čtyřech týmech. Dva nejlepší týmy z každé skupiny postoupily do čtvrtfinále playoff, vítězové pak do semifinále a finále.

• Zlatý pohár vyhrál tým Přerovsko.

• Stříbro si odvezli fotbalisté týmu Xaverov

• Bronzové místo získal tým Semín!!!!

Slavnostního vyhlášení výsledků se zúčastnila také starostka našeho města Irena Burešová.

Velké gratulace patří všem účastníkům turnaje a všem, kdo se celé akci podílelili.

Datum vložení: 9. 9. 2022 7:45
Datum poslední aktualizace: 9. 9. 2022 8:09