Zprávy a aktuality - Den otevřených dveří kroužku ENERGIE JINAK, 14. 9. 2020

Den otevřených dveří kroužku ENERGIE JINAK, 14. 9. 2020

Dne 14. 9. 2020 se konal u příležitosti otevření již čtvrtého roku vědecko-technického kroužku pro mladé vědátory pod záštitou spolku Energie jinak z.s. v prostorách školní jídelny Den otevřených dveří.

Rodiče, noví zájemci, partneři a veřejnost mohli vidět, co se v takovém vědecko-technickém kroužku děje. Absolventi předcházejících ročníků návštěvníkům ukázali, co všechno už se v kroužku naučili. Malé vědátory přišli pozdravit za společnost SUMO s.r.o. Radek Štecker, výkonný ředitel, Vladimír Kiescher, předseda spolku Energie jinak, dále Václav Matys, ředitel Elektrárny Chvaletice, Magda Pacáková, ředitelka ZŠ Smetanova 1509 Přelouč a za Město Přelouč pozvání přijala také starostka města Irena Burešová. Všem mladým vědátorům přejeme hodně úspěchů jak v kroužku, tak v průběhu celého nového školního roku.

Datum vložení: 15. 9. 2020 10:44
Datum poslední aktualizace: 17. 5. 2021 16:54