Videokronika - Ocenění Josefa Volejníka titulem OSOBNOST MĚSTA PŘELOUČE.

Ocenění Josefa Volejníka titulem OSOBNOST MĚSTA PŘELOUČE. 1

Ve středu 18. prosince 2019 udělila starostka města Bc. Irena Burešová v obřadní síni Občanské záložny čestný titul OSOBNOST MĚSTA PŘELOUČ PANU JOSEFU VOLEJNÍKOVI ZA JEHO CELOŽIVOTNÍ PŘÍNOS V OBORU VČELAŘSTVÍ.
Pan Josef Volejník, který je rodákem našeho města a celý svůj život se věnoval včelám, oslavil zároveň 22. prosince 2019 úžasné 90. narozeniny. U příležitosti slavnostního předání ceny Osobnost města Přelouče se v obřadní síni sešli jeho blízcí z rodiny a dále mnoho přátel a kamarádů, které s panem Volejníkem spojují včely. Panu Volejníkovi gratulujeme k čestnému titulu a zároveň přejeme k jeho významnému životnímu jubileu především hodně zdraví a jsme rádi, že tohoto občana v našem městě máme.

Datum vložení: 30. 12. 2019 7:29
Datum poslední aktualizace: 17. 2. 2020 11:05