Videokronika - Nový pavilon MŠ Za Fontánou - ukázka dobrého projektu ve spolupráci s IROP

Videokronika

Každý rok je vybrán z daného regionu velmi zdařilý projekt, který je spolufinancován z Integrovaného regionálního operačního programu. Pro letošní rok se tím ukázkovým a zdařilým projektem stala výstavba nového pavilonu Mateřské školy Za Fontánou v našem městě. Ve středu 6. 3. 2019 proběhlo v 10 hodin setkání všech pozvaných účastníků Výročního setkání, kde se náš projekt prezentoval. Na úvod předala Ing. Lenka Fodorová, ředitelka Územního odboru Integrovaného regionálního operačního programu pro Pardubický kraj se starostkou města Přelouče Bc. Irenou Burešovou a dalšími hosty bezpečnostní vestičky všem dětem z mateřské školy. Zároveň byl celý projekt výstavby nového pavilonu MŠ Za Fontánou představený přítomným. Proběhla i prohlídka nových prostor za doprovodu ředitelky mateřské školy Ladislavy Bukovské. Výročního setkání se zúčastnili také například Mgr. Richard Červenka a Mgr. Klára Štefančová za Regionální rozvojovou agenturu Pardubického kraje, Ing. Pavel Kohout, starosta Opatovic nad Labem a a další. Z výběru právě našeho projektu dostavby MŠ Za Fontánou má Město Přelouč velkou radost.

Datum vložení: 11. 3. 2019 7:35
Datum poslední aktualizace: 11. 3. 2019 8:48