REKONSTRUKCE KOTELNY ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY PŘELOUČ NA UČEBNU ZPRACOVÁNÍ A REPRODUKCE ZVUKU

Typ: ostatní
V červnu 2014 byla slavnostně otevřena nová učebna zpracování a reprodukce zvuku v Základní umělecké škole Přelouč.

EU ROP

V závislosti na tom bude zaveden nový vzdělávací program Elektronické zpracování hudby a zvuková tvorba. Umělecky nadané děti a mladí lidé budou moci tak díky nové učebně cílevědomě rozvíjet svůj talent a připravovat se k dalšímu vzdělávání a profesionálnímu uměleckému uplatnění.

Nová učebna zpracování a reprodukce zvuku bude využívána napříč všemi obory, které základní umělecká škola v současné době realizuje. Využití moderních technologií nového oboru se promítne do funkce celé školy, rozšíří žákům rozhled a seznámí je s jiným uměleckým oborem. Naučí se tak lépe vnímat hudbu a vyzkouší si vlastní interpretaci. Zároveň propojení teoretické a praktické výuky bude velkým vkladem do budoucí umělecké dráhy žáků přeloučské základní umělecké školy.

Celou akci se podařilo úspěšně realizovat za pomoci prostředků z dotace z Regionálního operačního programu NUTS ll Severovýchod. Investorem akce bylo město Přelouč, zřizovatel základní umělecké školy.

ZUŠ učebna

Vytvořeno: 25. 6. 2014