Konsolidace IT a nové služby TC ORP Přelouč

reg. č. CZ.1.06/2.1.00/22.09510

Logo IOP

Projekt „Konsolidace IT a nové služby TC ORP Přelouč“, reg. č. CZ.1.06/2.1.00/22.09510 byl úspěšně realizován

Město Přelouč úspěšně realizovalo projekt Konsolidace IT a nové služby TC ORP Přelouč, reg. č. CZ.1.06/2.1.00/22.09510. Cílem projektu bylo zefektivnit podporu výkonu veřejné správy a zpřístupnit informace veřejnosti. V rámci projektu byly řešeny 3 oblasti: virtualizační platforma, bezpečnostní infrastruktura a elektronizace procesů.

Virtualizační platforma je tvořena nově dodanými servery IBM/Lenovo, rozšířením RAM stávajících serverů a zálohovým SW. K serverům byly dodány 2 záložní zdroje 3kVA IBM.

Bezpečnostní infrastruktura je tvořena novými firewally, systémem pro zabezpečení a řízení datových toků, monitorovacím systémem SW PRTG a systémem SIEM. Díky tomuto systému bude možné mít aktuální přehled o potencionálních i skutečných anomáliích, hrozbách a bezpečnostních incidentech sledovaného prostředí.

Elektronizace procesů se skládá ze tří částí – skenovací linky, propojení eZAK a stávající spisové služby a rozklikávacího rozpočtu.

1. Cílem skenovací linky bude zavést digitalizaci potřebných dokumentů a jejich zpracování ve spisové službě.
  2. Došlo k propojení současné elektronické spisové služby MěÚ s elektronickým nástrojem na podporu zadávání veřejných zakázek eZAK.
  3. Rozklikávacím rozpočtem se umožní transparentní, přehlednou a srozumitelnou formou prezentace ekonomických dat pro potřeby veřejnosti. Dále jím je umožněno okamžité sledování hospodaření organizace z různých úhlů pohledů, zejména v oblasti rozpočtu a účetnictví.

Projekt „Konsolidace IT a nové služby TC ORP Přelouč“, reg. č. CZ.1.06/2.1.00/22.09510 byl spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj

Vytvořeno: 21. 9. 2015
Poslední aktualizace: 8. 11. 2017 23:02