Upozornění z odboru životního prostředí

Typ: Hlášení městského rozhlasu
Upozorňujeme občany, že v sobotu 17. listopadu, v den státního svátku, bude sběrný dvůr uzavřený. Opět otevřený bude v obvyklou provozní dobu.
Dále upozorňujeme občany, že podzimní svoz větví ze zahrad v Přelouči proběhne v pondělí 12. 11. a v místních částech v pondělí 19. 11. Žádáme občany, kteří se chystají využít této služby, aby před dům přiravili pouze větve, jiný rostlinný materiál by znemožnil následné štěpkování.
Další informace se týká svozu hnědých nádob na bioodpad, který pro letošní rok skončí v 47. týdnu, tedy v týdnu od 19.listopadu v závislosti na dané lokalitě. Ve sběrném dvoře je možné bioodpad odkládat celoročně.
Upozorňujeme občany místních částí: Klenovka, Štěpánov, Lhota, Škudly, Mělice, Lohenice a Tupesy na mobilní svoz nebezpečného a velkoobjemového odpadu a zpětný odběr elektrozařízení, který se uskuteční v sobotu 24. 11. podle stanoveného harmonogramu. Bližší informace naleznete na vývěsní tabuli, na stránkách města nebo vám budou poskytnuty na odboru životního prostředí.

Vytvořeno: 7. 11. 2018
Poslední aktualizace: 7. 11. 2018 14:25