Číslo jednací: 4/2019

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení pracovního místa

Úředník/úřednice - odbor stavební - samostatný referent na úseku územního plánu
Výběrové řízení č. 4/2019

zde ke stažení a tisku (PDF)

V případě, že používáte prohlížeč Google Chrome a soubor PDF se vám nezobrazí korektně nebo se soubory PDF namísto automatického zobrazení v Chromu stahují, pravděpodobně je vypnutý Prohlížeč PDF v Chromu.

V jiných prohlížečích jako je Internet Explorer nebo Firefox se tento problém nevyskytuje a soubor PDF se zobrazí správně.

Město Přelouč

Městský úřad Přelouč, Československé armády 1665

OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Tajemník Městského úřadu Přelouč vyhlašuje výběrové řízení č. 4/2019 dle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, na obsazení pracovního místa:

Výběrové řízení č. 4/2019

Úředník/úřednice - odbor stavební – samostatný  referent na úseku územního plánu

Místo výkonu práce: Město Přelouč - odbor stavební, správní obvod ORP Přelouč

Platové zařazení: platová třída 10 nebo 11 podle zákona č.262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů)

Charakteristika vykonávané činnosti:

Výkon územně plánování činnosti obce s rozšířenou působností v rozsahu § 6 odst. 1 stavebního zákona ( zejména pořizování územních plánů,  aktualizace územně analytických podkladů apod.)

Kvalifikační požadavky dle stavebního zákona č.  183/2006 Sb.:

• vysokoškolské vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územní plánování ( praxe 18 měsíců  v územně plánovací činnosti ve veřejné správě,
  • vysokoškolské vzdělání příbuzného oboru, uznaného pro autorizaci v oboru územní plánování (3 roky odpovídající praxe),
  • vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením a nejméně 3 roky odpovídající praxe,
  • autorizovaný architekt, kterému byla udělena autorizace pro obor územní plánování nebo bez specifikace oboru podle zvláštního právního předpisu (zák.360/1992 Sb.)

Výhodou

• osvědčení zvláštní odborné způsobilosti pro výkon územně plánovací činnosti (podle zákona 312/2002 Sb.,
  • znalost práce s vektorovou grafikou (CAD systém apod.)
  • znalost problematiky územně plánovací dokumentace a jejího pořizování
  • znalost problematiky katastru nemovitostí
  • velmi dobrá vyjadřovací schopnost (projednání řízení s veřejností)
  • řidičský průkaz skupiny „B“
  • zkušenosti s výkonem agendy ve veřejné správě

Zákonné předpoklady pro vznik pracovního poměru:

předpoklady podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.

Náležitosti písemné přihlášky uchazeče:

• přesné označení výběrového řízení
  • jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče
  • státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče
  • telefonní kontakt a e-mail
  • číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče

Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:

• profesní životopis s údaji o požadované praxi a dalších odborných znalostech
    a dovednostech
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením (možno doložit až v den příp. pohovorů)
  • ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Předpokládaný termín nástupu:  možný ihned nebo dle dohody