Program doplnění dřevin městské zeleně

Cílem Programu doplnění dřevin městské zeleně je zvýšení počtu dřevin a zlepšení jejich zdravotního stavu ve městě Přelouči a blízkém okolí.
Napadá vás, kde v Přelouči či v jejím nejbližším okolí vysadit strom či keř? Nyní máte jedinečnou příležitost se s námi podělit o svůj nápad.

Program doplnění dřevin městské zeleně

Jste obyvatelé Přelouče či jejího blízkého okolí? Nebo zde pracujete? Záleží vám na zlepšení stavu a počtu dřevin, rádi byste při tom využili vlastní nápady? Pak máme společný cíl a k jeho naplnění se vzájemně potřebujeme.

Cílem Programu doplnění dřevin městské zeleně je zvýšení počtu dřevin a zlepšení jejich zdravotního stavu ve městě Přelouči a blízkém okolí.

Napadá vás, kde v Přelouči či v jejím nejbližším okolí vysadit strom či keř? Nyní máte jedinečnou příležitost se s námi podělit o svůj nápad.

Záleží nám na vašich názorech a jsme připraveni společně přispět k realizaci Vašich nápadů, jejichž cílem je zlepšení životního prostředí a kvality života v našem městě. I vy se můžete podílet na tom, jak zeleň v Přelouči bude vypadat.

Konkrétní podněty je možné zasílat na e-mail: jan.feranec@mestoprelouc.cz, příp. sdělit podnět ústní formou na Městském úřadu Přelouč, odboru životního prostředí, 4. patro.  Veškeré nashromážděné podněty a návrhy budou následně evidovány a zpracovány.

Předem za Vámi zaslané podněty děkuje odbor životního prostředí Přelouč.

dřeviny městské zeleně

Vytvořeno: 15. 2. 2019