Upozornění pro občany - MěÚ Přelouč

Upozornění pro občany - MěÚ Přelouč 1MěÚ Přelouč upozorňuje občany, aby ve vlastním zájmu nevhazovali dokumenty s osobními údaji do odpadkových košů umístěných v prostorách úřadu.

Městský úřad Přelouč dbá na ochranu Vašich osobních údajů, která je pro nás velmi důležitá, proto vždy postupujeme v souladu s platnými zákony na ochranu osobních údajů, včetně Obecného nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR).

Proto Vás žádáme, abyste v případě nesprávného vyplnění žádostí – formulářů se svými osobními údaji, tento dokument ve vlastním zájmu nevhazovali do odpadkového koše, ale odevzdali jej k řádnému skartování na přepážce, kde vybavujete svojí úřední záležitost, nebo si jej osobně znehodnotili.

Pokud tak neučiníte a dokumenty s Vašimi osobními údaji vhodíte volně do odpadkového koše, mohou se k nim dostat nepovolané osoby, které by informace o Vás mohly zneužít.

Děkujeme za pochopení

Vytvořeno: 20. 6. 2018