Křest nové knihy přeloučské spisovatelky Jany Klimečkové.

Křest knihy Slib svatojánské nociČtvrtou knihu přeloučské spisovatelky Jany Klimečkové jako první pokřtil emeritní velkopřevor řádu maltézských rytířů Karel hrabě Paar. Tento velice vzácný host přijal pozvání autorky na křest své nové knihy Slib svatojánské noci, který se konal ve čtvrtek 10. 5. 2018 v zasedací místnosti Městského úřadu v Přelouči. Pana Karla hraběte Paara přivítala za naše město starostka Irena Burešová. Dalším velmi důležitým hostem byla místopředsedkyně senátu Miluše Horská, která společně s paní starostkou rovněž pokřtila tuto novou knihu. Před vlastním křestem knihy se připomněla i další 3 předcházející díla spisovatelky. Jsou to Chlebani, Přezrálé moruše a Kočárová cesta. Právě třetí kniha se pojí s Karlem hrabětem Paarem z významného rodu Paarů, z něhož pocházela i kněžna Paarová, postava z románu paní Klimečkové Kočárová cesta. Nechyběli ani další přátelé a hosté autorky ať už z Přelouče i míst vzdálených. Nové knize přejeme mnoho spokojených čtenářů.

Vytvořeno: 11. 5. 2018
Poslední aktualizace: 11. 5. 2018 12:48