2. ročník fotbalového turnaje minipřípravek O pohár starostky města má již vítěze.

Ve středu 5. 9. 2018 od 16 hodin probíhal na přeloučském sportovním stadionu 2. ročník fotbalového turnaje minipřípravek O pohár starostky města. Celkem se utkalo 6 mužstev. Pohár si odvezli hráči z Újezdu. Celkové pořadí:
1. Sokol Újezd
2. FK Baník Chvaletice
3. SK Lázně Bohdaneč
4. FK Přelouč
5. ŽSK Třemošnice
6. TJ Slavoj Choltice

O 4.místě rozhodlo skóre a zároveň 3 celky bojovaly o první místo a nakonec měly stejně bodů a též rozhodovalo skóre. Nejlepším hráčem byl trenéry všech mužstev vybrán Radek Peterka z Lázní Bohdaneč a nejlepším brankářem Pavel Eisner též z Lázní Bohdaneč.
Nejlepší střelec byl Petr Zima z Újezdu ze 14 brankami. Dík a gratulace patří všem hráčům, trenérům i organizátorům. Fotografie naleznete v příloze.

Vytvořeno: 6. 9. 2018
Poslední aktualizace: 6. 9. 2018 09:05