Virtuální univerzita třetího věku v Přelouči

Typ: Informace a akce Městské knihovny
Virtuální univerzita třetího věkunabídka pro seniory

Knhovna

Městská knihovna Přelouč

nabízí seniorům, kteří se chtějí vzdělávat, možnost studovat

VIRTUÁLNÍ UNIVERZITA TŘETÍHO VĚKU

ZIMNÍ SEMESTR 2018

GENEALOGIE. HLEDÁME SVÉ PŘEDKY

Kurz posluchače seznámí se základními pojmy z oblasti genealogie (rodopisu) a poskytne jim informace o tom, jak začít pátrat po svých předcích.

Semináře vždy jednou za 14 dní

Poplatek za semestr na osobu - 300 Kč

Informace v MěK Přelouč nebo na tel. 466 959 715

RÁDI VÁS MEZI SEBOU PŘIVÍTÁME A SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME

Univerzita třetího věku

Česká zemědělská univerzita v Praze nabízí seniorům prostřednictvím Univerzity třetího věku možnost aktivně trávit svůj volný čas, osvěžit si znalosti a doplnit je novými poznatky, pohovořit si s předními odborníky na různá témata, strávit příjemné chvíle v klidném prostředí areálu univerzity a také příležitost poznat nové přátele z řad svých vrstevníků.

V jednotlivých programech U3V mají posluchači možnost získat nové informace z oblasti ekonomické, agronomické, lesnicko-krajinářské, technické, zemědělství a ekonomiky tropů a subtropů i oblasti vzdělávání.

Získané vědomosti a dovednosti slouží zlepšení kvality života seniorů, prodloužení jejich duševní i tělesné aktivity, k mezigeneračnímu dialogu, nalezení nových jistot a smyslu života.

Virtuální Univerzita třetího věku

Vytvořeno: 27. 7. 2017