Roušky pro naše seniory z dílny Turkovi, Lukáš Mercl a velké skupiny dobrovolníků.

Typ: Nezařazené - ostatní
Roušky pro naše seniory. 1V těchto dnech rozdaly kolegyně sociálního odboru do schránek seniorům do ročníku 1940 (80 let a starší) s trvalým bydlištěm v Přelouči a místních častech roušky z přeloučské „manufaktury“ u Turků v akci ROUŠKY PRO PŘELOUČ, které Městu Přelouč pro naše seniory zajistili právě Turkovi, Lukáš Mercl a řada dobrovolníků.

Současně naši nejstarší občané obdrží leták s potřebnými informacemi - např. telefonní kontakty pro případ pomoci s nákupy, kontakty na obvodní lékaře, městkou polici, připomenutí omezení pohybu, vymezený čas pro nákupy… Děkujeme dobrovolníkům za jejich nezištnou práci a snahu pomoci nejpotřebnějším.

Vytvořeno: 2. 4. 2020
Poslední aktualizace: 2. 4. 2020 13:13