Typ: Nezařazené - ostatní
Město Přelouč získalo darem 3300 respirátorů od Elektrárny Chvaletice Sev.en EC, a.s. 1Město Přelouč získalo darem 3300 respirátorů od Elektrárny Chvaletice Sev.en EC, a.s. Starostce města zásilku přivezl ředitel chvaletické elektrárny Václav Matys.

Město Přelouč se rozhodlo darovat respirátory především osobám, které během dne přicházejí nejvíce do styku s širokou veřejností v našem městě. Respirátory putují do supermarketů Tesco Přelouč, Penny Market, Billa, dále na Českou poštu Přelouč, i do menších obchodů. Dále se důležité ochranné pomůcky rozdávají i na veterináře, Městskou policii Přelouč, Pečovatelskou službu, hasiče. Od středy začne v Přelouči fungovat i speciální dětská skupina pro děti zaměstnanců v první linii, které se ujala Základní škola, Smetanova ulice Přelouč a Mateřská škola Za Fontánou, Přelouč, kam také několik respirátorů dodáme. Větší část respirátorů darovalo město také zaměstnancům do Domova u fontány. Město Přelouč za tento velice potřebný dar Elektrárně Chvaletice velice děkuje.

Vytvořeno: 30. 3. 2020
Poslední aktualizace: 30. 3. 2020 17:07