Vydána publikace „Meziobecní spolupráce – Inspirativní cesta, jak zlepšit služby veřejnosti“

Typ: ostatní
Projekt Podpora meziobecní spolupráce je již oficiálně uzavřen, výstupy projektu v podobě prohlubování meziobecní spolupráce nadále pokračují - což bylo jedním z hlavních cílů tohoto Projektu (v některých ORP v ČR se jednalo dokonce o vůbec prvotní nastartování meziobecní spolupráce). SMO ČR vydal na webových stránkách Projektu publikaci, jež shrnuje průběh a výsledky tohoto Projektu, ve kterém bylo město Přelouč smluvním partnerem a hlavním realizátorem - spolu s obcí Řečany nad Labem - v ORP Přelouč.

Publikace „Meziobecní spolupráce – Inspirativní cesta, jak zlepšit služby veřejnosti“ je název nové publikace Svazu měst a obcí ČR. Viz citace z webových stránek Projektu: „Na 180 stranách shrnuje výsledky projektu na podporu meziobecní spolupráce (MOS), který začal v květnu 2013 a skončil v listopadu 2015. Financován byl z Evropského sociálního fondu (ESF) prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ). Na XVIII. celostátní finanční konferenci publikaci slavnostně pokřtili předseda Svazu měst a obcí ČR a starosta Kyjova František Lukl, náměstkyně ministryně práce a sociálních věcí pro sociální a rodinnou politiku Zuzana Jentschke Stőcklová, náměstkyně ministra vnitra pro řízení sekce veřejné správy Jana Vildumetzová a ředitel Kanceláře pro projekty a vzdělávání Svazu měst a obcí ČR Jaromír Jech.“ Více viz http://obcesobe.webnode.cz/news/spolecne-se-da-prosadit-vic/.

Publikace ke stažení na diskuzním fóru nebo na webových stránkách Projektu OBCESOBĚ.

Vytvořeno: 20. 1. 2016
Poslední aktualizace: 20. 1. 2016 00:00