Uskutečnilo se II. oficiální setkání zástupců obcí ORP Přelouč

Typ: ostatní
V rámci projektu Podpora meziobecní spolupráce se dne 21.4.2015 od 16h v budově Městského úřadu Přelouč uskutečnilo II. oficiální setkání starostů ORP Přelouč.

Na setkání starostů byla akceptována Strategie ORP Přelouč, dále se hlasovalo o záměru založení nového DSO, který musí schválit zastupitelstva obcí a projednal se Návrh prohlášení o vzájemné spolupráci obcí. Podstatným závěrem setkání je kladný přístup starostů k dalšímu vzájemnému setkávání a předávání zkušeností. Bližší informace ze setkání viz Zápis z II. oficiálního sektání starostů ORP Přelouč zde v odkazu.

Další materiály ke stažení jsou Propojenost strategií ORP - zde je vidět, jaká témata jsou řešena u našich sousedních ORP – ukázka propojenosti témat a podobně řešené problematiky.

Dále je v odkazu k dispozici brožura SMO ČR "Inspirujte se z meziobecní spolupráce“,  kde jsou uvedeny příklady dobré praxe v meziobecní spolupráci z celé ČR. Za naše ORP zde byl vybrán náš článek o spolupráci obcí v odpadovém hospodářství – spolupráce obcí ve Svazku obcí Přeloučska (SOP). Viz v brožurce na str. 24.

Fotky ze setkání k nahlédnutí zde:

dubnové setkání 1dubnové setkání 2dubnové setkání 3dubnové setkání 4dubnové setkání 5dubnové setkání 6

Materiály ke stažení:

Zápis z 2. oficiálního setkání starostů ORP Přelouč

Propojenost strategií ORP

brožura Inspirujte se z meziobecní spolupráce

Vytvořeno: 24. 4. 2015
Poslední aktualizace: 24. 4. 2015 00:00

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Dnes je 21.10.2020

Svátek má Brigita

Státní svátky a významné dny na dnešek: