Regionální setkání týmů ORP v České Třebové

Typ: ostatní
Dne 25. 2. 2015 se v České Třebové konalo další regionální setkání týmů ORP z Pardubického kraje. Setkání se samozřejmě zúčastnil také zástupce realizačního týmu ORP Přelouč.

Regionálního setkání týmů ORP v České Třebové se za SMO ČR zúčastil manažer metodických a analytických prací pan Ing. Marek Vetýška a regionální koordinátorka za Pardubický kraj paní Dagmar Mušková. Ing. Vetýška představil další - závěrečnou - fázi projektu, dále se řešila příprava 2. oficiálního setkání starostů. Hovořilo se také o zapracování závěrečných posudků/připomínek ze strany SMO ČR. Důležitou informací bylo předpokládané prodloužení projektu, neboť je nezbytné vypracovat některé další důležité dílčí úkoly (především zásobník projektů a akční plán) pro správné nasměrování výstupů projektu, pro naplňování strategie ORP Přelouč. Setkání bylo zakončeno diskuzí k řešeným tématům a předávání zkušeností s realizací projektu mezi jednotlivými týmy ORP v Pardubickém kraji.

smo3

Vytvořeno: 4. 3. 2015
Poslední aktualizace: 4. 3. 2015 00:00

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR