Předání rozvojového dokumentu ORP Přelouč (Strategie ORP Přelouč) na Svaz měst a obcí ČR

Typ: ostatní
V prosinci 2014 došlo dle harmonogramu projektu k ukončení prací na návrhové části rozvojového dokumentu ORP Přelouč. Celý rozvojový dokument ORP Přelouč byl předán na Svaz měst a obcí ČR.

Dle zveřejňovaných informací v rámci projektu Podpora meziobecní spolupráce (informace zveřejňované v "sekci" PROJEKT OBCE SOBĚ na webových stránkách města Přelouč) bylo již zřejmé, že tvorba návrhové části rozvojového dokumentu se blíží k závěrečné fázi. Stejně jako analytické práce, tak i tato návrhová část vychází ze zadání a metodik Svazu měst a obcí ČR.

Rozvojový dokument ORP Přelouč byl předán na Svaz měst a obcí ČR dne 19.12.2014. Svaz měst a obcí ČR (SMO ČR) po prostudování rozvojového dokumentu ORP Přelouč poskytne zpětnou vazbu a podá své odborné vyjádření k návrhům rozvoje našeho území ORP Přelouč (očekávaný termín je do konce února 2015).

Tvorba rozvojového dokumentu ORP Přelouč se tak předáním na SMO ČR přesunula do další fáze a v současné době se bude řešit implementace strategie ORP Přelouč (monitoring a hodnocení realizace strategie, odpovědnost za realizaci apod.).

Rozvojový dokument ORP Přelouč (Strategie ORP Přelouč) je zde k nahlédnutí: Strategie ORP Přelouč

smo

Vytvořeno: 8. 1. 2015