Pokračování prací na návrhové části rozvojového dokumentu ORP Přelouč

Typ: ostatní
Dle stanoveného harmonogramu aktivit v Projektu rozvoje meziobecní spolupráce došlo na základě výsledků analýz k identifikování hlavního směru řešení v jednotlivých oblastech. S těmito návrhy řešení v jednotlivých oblastech již byli starostové obcí seznámeni na setkání 24.6.2014 a s tímto postupem souhlasili.

Na základě schválení analýz a hlavních směrů řešení ve strategické části starosty obcí došlo k vypracování dalších bodů struktury návrhové části rozvojového dokumentu.
Vše bude kvalitativně ověřeno, doplněno či upraveno na setkání fokusních skupin k jednotlivým oblastem (fokusní skupina – terminologie dle metodiky Svazu měst a obcí –
Fokusní skupina představuje skupinový rozhovor či skupinovou diskusi. Jedná se o nástroj pro získávání informací ke zvolenému tématu od skupiny osob, která má odborně blízko k řešenému tématu. Cílem fokusní skupiny je ověřit, zda problémové okruhy, které navrhl realizační tým, odpovídají realitě a zda se jedná o ty nejzávažnější problémy v daném tématu).

Vytvořeno: 1. 9. 2014
Poslední aktualizace: 1. 9. 2014 00:00

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Dnes je 26.6.2022