Diskuzní fórum - pro starosty obcí ORP Přelouč

Typ: ostatní
Rádi bychom všem starostům připomněli, že bylo spuštěno diskuzní fórum, přístupné pouze pro starosty obcí ORP Přelouč.

Proto prosím neváhejte a zaregistrujte se do diskuzního fóra dle přehledného Návodu na registraci, který Vám byl elektronicky zaslán minulý týden. Jedině po zaregistrování můžete plně využívat diskuzního fóra. Proto neváhejme a pojďme společně postupně „rozbíhat“ diskuzní fórum.

Do diskuzního fóra máte přístup pouze vy starostové, vedoucí tří odborů MÚ Přelouč – odbor Sociální, odbor Životního prostředí a oddělení Školství – a to z důvodu pomoci Vám. Pokud budete mít specifické otázky vztahující se k těmto oblastem v samostatné působnosti obcí či k dalším záležitostem v samosprávné agendě -  neváhejte položit otázky, vedoucí Vám na otázky rádi zodpoví a v dalších záležitostech si můžeme být všichni vzájemně nápomocni.

Zkrátka do diskuzního fóra může přispívat, odpovídat, ptát se a rozvíjet debatu každý starosta ORP Přelouč. Pokud  máte nějaké návrhy, připomínky a náměty na fungování diskuzního fóra, neváhejte a sdělte nám je prosím, prostřednictvím diskuzního fóra.

ESF

Vytvořeno: 12. 8. 2015
Poslední aktualizace: 12. 8. 2015 00:00

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR