Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Projekty města z EU

V této sekci najdete přehled neinvestičních (měkkých) projektů, které město realizovalo za finanční podpory Evropské unie. V levém menu u každého projektu naleznete informace o obsahu.

Projekt „Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Přelouč“ (MAP)

Logo EU

Místní akční skupina Železnohorský region (MAS ŽR), z.s. se stala zpracovatelem MAP na území ORP Přelouč. Dohoda o nositeli MAP v ORP Přelouč - MAS Železnohorský region, z. s. - byla schválena Radou města Přelouč (podzim 2015).

Jedná se o projekt Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) v rámci prioritní osy 3 (Rovný přístup ke kvalitnímu předškolnímu, primárnímu a sekundárnímu vzdělávání) Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (OP VVV).
 

Více na Projekt „Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Přelouč“

Aktuality projektu MAP ORP Přelouč

26.06.2017

Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Přelouč 1

Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Přelouč

reg.č.: CZ.02.3.68/0.0/0.0/15_005/0000074 realizace projektu leden 2016-červen 2017

Detail

11.10.2016

Realizace projektu MAP v ORP Přelouč pokračuje

došlo ke schválení dosavadních výstupů projektu

Detail

13.01.2016

Místní akční plány rozvoje vzdělávání (MAP) – postup od října 2015 – leden 2016

Od října 2015 probíhala celá řada aktivit souvisejících s tvorbou Místního akčního pánu rozvoje vzdělávání. Se všemi školami v ORP Přelouč zpracovatel MAS Železnohorský region komunikuje, je diskutována problematika související též s tematickými okruhy vyplňování dotazníku MŠMT a dále jsou diskutovány projektové záměry a potřeby škol. Všechny školy v ORP Přelouč jsou nakloněny komunikaci a debatě. Přes počáteční nedůvěru některých škol k celému tomuto procesu souvisejícímu s tvorbou MAP se podařilo nejasnosti či sporné body se školami „odladit“. Dotazů či bodů k řešení souvisejících s tvorbou MAP je stále dost, což dokladuje potřebnost řešení této problematiky a také zároveň inspirativnost pro hledání cesty správným směrem. V aktivitách se pokračuje i nadále dle požadavků a plánů MŠMT. O dalším aktuálním postupu budou podávány informace.

Detail

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Svátek

Dnes je 4.2.2023

Svátek má Jarmila

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den boje proti rakovině

Zítra má svátek Dobromila

Návštěvnost stránek

Návštěvnost:

Počítadlo přístupů